Jaki oczyszczacz powietrza wybrać do domu jednorodzinnego?

A gdyby tak domek za miastem? Z pewnością wielu z nas przyszło to nieraz do głowy, oczywiście jest to bardzo kusząca perspektywa, dlatego też coraz więcej osób wybiera domki jednorodzinne niż mieszkanie w kamienicy, bloku czy deweloperskich budynkach. Domek jest jednak znacznie bardziej wymagający, spada na nas odpowiedzialność o dbałość i stan techniczny domu, czy chociażby kwestie z większą przestrzenią do sprzątania i koniecznością dbania o dobry wygląd obejścia. Nie inaczej wygląda także kwestia filtracji powietrza w domku jednorodzinnym, w którym przestrzeń nie ułatwia oczyszczania.

Jaki wybrać oczyszczacz, żeby był skutecznym wsparciem także w domku jednorodzinnym?

Oczyszczacz czy oczyszczacze?

Zacznijmy od tego, że aby naprawdę skutecznie i na wysokim poziomie filtrować powietrze w domu, powinno się zainstalować tego typu urządzenie w niemal każdym pomieszczeniu. Dopasowanie odpowiedniego oczyszczacza jest niezwykle ważne. Przy wyborze powinniśmy kierować się w dużej mierze wydajnością i powierzchnią oczyszczania dobierając te parametry właśnie do konkretnych pomieszczeń. Oczyszczacze skutecznie eliminują zanieczyszczenia, pyły zawieszone, alergeny, a także wirusy i bakterie, tylko wówczas, gdy zostały wyposażone w odpowiednie filtry, a także ich wydajność na to pozwala. W domku jednorodzinny sprawdzą się przede wszystkim oczyszczacze o dużej powierzchni oczyszczania, najlepiej jednak będzie jeśli zainwestujemy w kilka urządzeń, chyba, że zależy nam na filtracji jedynie konkretnego pomieszczenia w domu.

Jaki wybrać oczyszczacz? Postaw na sprawdzonych producentów!

Wraz ze wzrostem popularności urządzeń do sterylizacji pomieszczeń w warunkach domowych, wzrosła ilość producentów, którzy prześcigają się w coraz to lepszych i skuteczniejszych rozwiązaniach. Na rynku pojawiło się też sporo produktów, kiepskiej jakości, które w żaden sposób nie gwarantują skutecznej filtracji. Oczyszczacze najpopularniejszych producentów, cieszą się największym zaufaniem klientów, a także dobrymi opiniami wśród recenzentów.

Marki oczyszczaczy, dostępnych w Polsce i godnych zaufania to między innymi:

  • Sharp

  • Vestfrost

  • IDEAL

  • Coway

  • LG

  • Samsung

Kupując pierwszy oczyszczacz powietrza do domku jednorodzinnego oprócz wydajności i powierzchni oczyszczania należy zwrócić uwagę także na ilość i jakość filtrów zastosowanych we wnętrzu, przydatne funkcje, czy głośność pracy. Dla niektórych użytkowników znaczenie będzie mieć prosta obsługa, natomiast dla innych niebanalny wygląd. Oczyszczacze powinny być jednak maksymalnie skuteczne, jeśli zależy nam na eliminacji groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń.

Gdzie kupić oczyszczacze?

Najlepsze oczyszczacze znajdziemy w profesjonalnym sklepie, jak goodair.pl. Profesjonalny sklep to możliwość wyboru spośród najlepszych dostępnych na rynku producentów, gwarancja jakości urządzenia, a także wygodny system ratalny. W tego typu sklepie możemy liczyć także na odpowiednie doradztwo.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Post Author: Euro.

Dodaj komentarz